logo-mini

آموزش طراحی مقدماتی

یکی از دغدغه های هنرجویان در رشته های مختلف هنری اعم از گرافیک ، فتوگرافیک ، تصویرسازی و انیمیشن ، مبحث پایه ای طراحی است.در واقع طراحی ، ستون اصلی و الفبای ورود به دنیای هنرهای تجسمی ست. در این دوره شما می آموزید چگونه طراحی کنید و از آن لذت ببرید.

این دوره (مقدماتی) برای علاقمندان به هنر و هنرجویانی که به نوعی احساس می کنند در طراحی ضعیف هستند، مناسب است.

داستان این آموزش

شما در دوره آموزش طراحی مقدماتی ،با طراحی انواع آبجکت ها(وسایل) ، آشنا می شوید. در واقع ارتباط میان چشم ، ذهن و دست را برقرار می کنید. هر چه این ارتباط قوی تر باشد، طراحی شما حرفه ای تر خواهد بود.این دوره را می توان روی کاغذ با وسایل ابتدایی انجام داد و البته هنرجویانی که قلم نوری دارند ،می توانند این دوره را در نرم افزارها (ترجیحا فوتوشاپ) تمرین کنند .

در نظر داشته باشید ، مهمترین فاکتور در طراحی ، تمرین است. و هر زمانیکه که برنامه ریزی برای تمرین داشته باشید ، طبعا آموزش طراحی مقدماتی ، تاثیر زیادی روی شما خواهد گذاشت.

بخش های متنوع آموزش طراحی مقدماتی

  • آشنایی با قالب های مختلف در طراحی و انواع آبجکت ها در قالب مکعب ، استوانه و …
  • آشنایی با بافتهای مختلف (مانند شیشه ، فلز ،چوب و …)
  • آشنایی با سایه روشن و هاشور در طراحی
  • آشنایی با ترکیب بندی در طراحی
  • و به صورت اختصاصی آشنایی با پارچه در طراحی

به یاد داشته باشید بهترین آموزش ها ، بدون تمرین و تلاش هیچ ارزشی برای شما نخواهند داشت، پس قبل از آموزش با خود تصمیم بگیرید که در این مسیر جذاب و هیجانی ، با برنامه ریزی روزانه ، تمریناتتان را با انگیزه انجام دهید .این رمز موفقیت و رشد شما خواهد بود .ضمن اینکه بعد از تهیه این آموزش ، شما را تنها نمی گذاریم و در قالب پشتیبان استاد مرتبا با شما در ارتباط هستیم .شما هم می توانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات لازم در تلگرام یا اینستاگرام و یا در بخش تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.در آینده یی نزدیک آموزش طراحی پیشرفته را منتشر می کنیم.منتظر آموزش های بعدی ما باشید…

آخرین به‌روزرسانی:

۴ مهر ۱۴۰۲

14,900,000ریال

برای دانلود فایل‌های خریداری شده حتماً از نرم‌افزار IDM استفاده کنید: